top of page
D_Sitesibs-card_assets_upload_card_b0fa11f9edee38b2ed5d5724766aa30c_edited.jpg

NESLİHAN YILMAZ

Spiritüel DanışmanFarkındalık,Bilinçlenme,Enerjinin verdiği şifa...

Evrendeki her şey enerji diyoruz. Peki bu enerjiyi doğru yönlendirip,kullanabiliyor muyuz?

Bedenimizi,zihnimizi ve ruhumuzu tanımak, kendin için bir yol açmak. Hepimizin istediği şey ,bazen o yolu bulmakta zorlanıyoruz. Farkındalık çalışmaları,odaklanma, meditasyon ve enerji şifa çalışmaları ile pozitif katkı olmak için ben de kendim için bir yol çizdim hayatıma dair.

Aldığım eğitimler,çalışmalar,araştırmalar ile birlikte günden güne gelişen,her yeni günde,yeni yol arkadaşları edinerek devam ediyorum.

HEALING WITH MEDITATION 

Uluslararası ve Lokal organizasyonlarda kullanılmak üzere, gönüllüler tarafından kurulmuş ve tamamen gönüllülük ilkesiyle hareket eden, online platformdur.

Sizde platformumuzda elçi olarak aktif olarak görev almak isterseniz, formu doldurun.

Birlikte büyüyelim

22 NİSAN 2022'de Dünya Günü Meditasyon Organizasyonu için Elçi olarak Türkiye'nin aktif katılımı ile buluşuyoruz.

1Million Meditators, gezegenin titreşimini yeniden büyümesine yardımcı olmak için yükselten, son derece bilinçli kişilerin küresel bir hareketidir! 

Sosyal medya sayfalarınızda ve internette dolaşırken şiddet ve savaşı, güç odaklı siyasetçileri, kaçırılan, öldürülen veya idam edilmekte olan çocukları, intihar eden gençleri, deniz yaşamını boğan ormanları, yok olmanın eşiğindeki nadir türleri, doğa armağanlarının suistimal edildiğini, evcil hayvanların ihmal edilmekte olduğunu görerek kalbiniz kırılıyor.


 İnsanların ırk, milliyet, cinsel yönelim veya daha yakın zamanda deneysel bir uyuşturucu enjekte edilmesi, dolayısıyla dünya genelinde temel insan hakları eksikliği nedeniyle ayrımcılığa maruz kalmaları.

Kendinize şu soruyu sorarsınız: “Nasıl fark yaratabilirim ve hayatımda sevgiyi büyütmek için neler mümkün?''

TEK bilinç ve SEVGİ BİLİNCİ ile bağlantılı olarak, kolektif titreşimimizi HERKES İÇİN SEVGİ, BARIŞ, ŞEFKAT ve BOLLUK içinde arttıralım.

Ana Sayfa: Hoş Geldiniz

1 Million Meditators

Ana Sayfa: HTML Yerleştirme

Düşüncenin Enerjisel Gücü

Hayatımızın son bir yılında yaşadığımız ve maalesef ki bizi fazlasıyla etkileyen salgın nedeni ile belki de telafisini yapamayacağımız...

Ana Sayfa: Blog2

İletişim

HEALING WITH MEDITATION TÜRKİYE Elçilerinden olmak için formu doldurun.

  • Twitter
  • LinkedIn
  • Facebook
  • Facebook
  • Instagram

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Ana Sayfa: İletişim
bottom of page